PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107507}

Porządna kobieta

A Good Woman
6,7 7 380
ocen
6,7 10 1 7380
6,0 3
oceny krytyków
Porządna kobieta
powrót do forum filmu Porządna kobieta

Kostiumy, scenariusz, ten klimat, mnóstwo prawdziwych i życiowych przysłów. Dobra
obsada. Wszystko to sprawia, że film ogląda się szybko i z zainteresowaniem.

użytkownik usunięty
nikah

Całkowicie się zgadzam, dlatego dziwi mnie tak niska ocena.

ocenił(a) film na 9

Dokładnie tak :-)

użytkownik usunięty
nikah

http://www.filmweb.pl/film/Porządna+kobieta-2004-107507/discussion/Błyskotliwe+c ytaty...+(uwaga!+możliwe+spojlery!),1930554

Wpadnij tutaj.

ocenił(a) film na 9

Dzięki :-) Świetne życiowe cytaty. Podobnie jak w innym filmie na podstawie powieści O. Wilde - Idealny mąż (1999).

użytkownik usunięty
nikah

Z Legnicy? ;))

ocenił(a) film na 9

Nie nie, ale mam blisko do Legnicy :-)

użytkownik usunięty
nikah

To podobnie jak ja.

ocenił(a) film na 9
nikah

Do tego jeszcze niezbyt przekonująca, zbyt wrażliwa i subtelna rola Helen Hunt, której kurtyzana w tym akurat obrazie dzięki tym niedociągnięciom wypadła rewelacyjnie. W końcu w epoce w której ludzie ubierali się tak pięknie nawet kurtyzany mogły mieć swój honor, mogły się zakochiwać z wzajemnością i cechować się niezwykłą wrażliwością. Bo czemu nie? Przecież to były cholernie piękne czasy. Przepiękny obraz.

vicovaro25

O tak! Ta subtelna gra jakby sugerowała, że nie była tym czym była :) W efekcie, jak ta ćma do światła (pszczoła?), poleciałabym za nią tym samolotem - chcę poznać całą historię od początku! Słowem, miły byłby jakiś prequel ;) Jego wadą byłby jednak brak dialogów pana Oscara...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones