PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465460}
7,3 56
ocen
7,3 10 1 56

Pretty Handsome
powrót do forum filmu Pretty/Handsome

Ogląda się go z zapartym tchem, tak jest kapitalnie zrealizowany. Joseph Fiennes jest rewelacyjny. Do tego Carrie Anne Moss, niezłe zdjęcia i muzyka... Dziś oglądnąłem też pilotowy odcinek "True Blood" Alana Balla (HBO) i chociaż bardzo mi się podobał, to muszę przyznać, że ten był jednak lepszy i... bardziej emocjonujący. Sam się sobie dziwię, że to piszę, ale jednak. Niepokoi mnie tylko jedno. Wiem, że serial ten miał kłopoty ze znalezieniem stacji, która by go wyemitowała. Nie wiem też, czy w końcu są dalsze odcinki, czy nie. Ma ktoś może jakieś informacje na ten temat?

snoopy

Miło słyszeć, że ci się podobał, trza się wziąć za oglądanie, bo projekcję tylko odkładam i odkładam. Dobrze będzie pocieszyć oczy chociaż na pilocie, bo z samego serialu raczej nici :(

http://www.filmweb.pl/Nie+powstanie+kontrowersyjny+serial+Brada+Pitta+i+tw%C3%B3 rcy+%22Bez+skazy%22,News,id=44375

snoopy

Chcialabym ogladnac ten film ale nie wiem skad siagnac. Wiecie mozne jak moge go zdobyc?

apr

podbijam! też bym chciała obejrzeć!

maruta_hiro

ja też chociaż jeszcze nie wiem o czym to :)

snoopy

a gdzie można zobaczyć chociaż tego pilota?

chlopczyca

chyba sie nie dowiemy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones