PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=404970}
6,7 1 801
ocen
6,7 10 1 1801
The Escapist
powrót do forum filmu The Escapist

Film moze i jest ciekawy - ale jednak zaskakuja mnie az tak dobre jego recenzje tu na forum.
Przeciez jest on wogole nie logiczny!!

1.Nie sadzicie ze nie realne jest zeby w jakis wiezieniu istniala sobie wytwornia narkotykow z tak profesjonalnym sprzetem? Napewno sa w wiezieniach narkotyki ale nie uwieze ze powstaja one w srodku.

2. skad Frank mial klucze do kaplicy?

3. Jak Tonny domyslil sie ze oni planuja ucieczke? Bo ukladali domino :)?

4. ostatni najlepszy - diament w zebie - w ogole nie prawdopodobne wydaje mi sie zeby jakis gamoniowaty wiezien mial diament w zebie. Jak udalo sie temu drugiemu dokladnie tak uderzyc zeby wybic akurat ten zab? Dlaczego po wybiciu zrobil sie 2 x wiekszy?

krawat


1. Jaki profesjonalny sprzęt ?? Nóż, pomarańcza, parę pudełek, chleb, mąka itd. ?

2. Nieuważnie oglądałeś. Zrobił sobie odcisk w tej plastelinie którą miętolił w ręku...

3. Szczerze to dziwiłem się, że inni więźniowie się nie domyślili. Codziennie trójka więźniów siedzi przy stole, tajemniczo wymienia zdania i układa różne figury z klocków, a do tego przesyłają sobie pakunki itd.

4. Tu przyznam Ci rację, motyw z diamentem mało prawdopodobny.

Film jak dla mnie ciekawy, z bardzo fajnym zakończeniem, tylko odrobinę anemiczny- nie podobała mi się też muzyka, tylko momentami była fajna.

funkyman

1. Jaki profesjonalny sprzęt ?? Toc tam bylo cale laboratorium?
2. No ja wiem ze zrobil sobie ten odcisk, tylko pytanie gdzie dorobil klucz :]?
3. Hehe no nie przesadzaj - na taka ilosc wiezniow to chyba nic podejrzanego ze trojka wiezniow sobie razem siedziala przy stole przez kilka dni - przeciez organizowanie ucieczki trwalo kilka dni a nie miesiecy.

ocenił(a) film na 4
krawat

jeżeli chodzi o narkotyki i tą całą wytwórnie to jest to bardzo możliwe, więzienie rządzi się własnymi prawami - a taki sprzęt mogą dostarczyć klawisze (układy i układziki)
Z kluczem też raczej nie mieli by problemu :) - To nie jest tak że z pudła nie masz dostępu do niczego :) skoro możesz mieć narkotyki to klucz przemycić ciężko nie będzie!
Tony bacznie obserwował Lennego więc nie umknął mu na uwadze Perry chcąc nie chcąc mógł coś zaobserwować reszta nie interesowała się dziadkiem a bo i po co ?
no diament spaprali ! :D
Ogólnie film jest niezły ! ciekawie się ogląda muzyka mi się właśnie podobała!
A bawi mnie porównywanie go do Skazanego na śmierć, to jest dobry film ten drugi to tylko serialik!
POZDRAWIAM
MOJA OCENA 6/10
Zastanawiam się czy wszyscy więźniowie uciekli , troszeczkę nie jasna końcówka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones