PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699641}
6,5 14 687
ocen
6,5 10 1 14687
Zmartwychwstały
powrót do forum filmu Zmartwychwstały

Niedoceniony a rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 10
shiva_171

Film przemilczany a tam gdzie sie nie dalo to silnie atakowany przez lewactwo (np "tłok fm"). To juz jest wystarczajacy powod zeby ten film zobaczyc :) Film bardzo pozytywny i z przeslaniem.

oeliks

Dla mnie atak "lewactwa" nie jest wystarczającym powodem, do obejrzenia filmu. Lepiej by było, gdybyś przytoczył walory filmu, a nie jego krytykę.

ocenił(a) film na 7
kulizz

Film naprawdę dobry, wg. Mnie na 7/10. Solidne rzemiosło filmowe choć nie ponadczasowe ani nie wnoszące do do gatunku zbyt wiele nowości, aczkolwiek bardzo ciekawie pokazano motyw śledztwa trybuna poszukującego "złodziei" ciała, takiego spojrzenia na wydarzenia oczami wyznawcy Marsa Jowisza etc. sobie nie przypominam, więc powiew świeżości jest. Gra aktorska nie męczy, dźwięk również dobry, scenografie i stroje mile cieszą oko, udanie nie przekombinowano z akcją i fajerwerkami skupiając się raczej na fabule. Film uważam za warty obejrzenia nie tylko dla katolików a dla fanów filmów w świecie Cesarstwa czy książek typu "Orły Imperium" Scarrowa pozycja obowiązkowa

ocenił(a) film na 6
oeliks

Nie tyle przemilczany co dość niskobudżetowy jak na Universal Studio. Za taką kwotę trudno przeprowadzić kampanie reklamową zatem też dotrzeć do widza.

shiva_171

Szkoda, że nie podajesz argumentów za tym, że warto obejrzeć ten film, bo ja ich tu szukam. Samo stwierdzenie, że warto, to za mało.

ocenił(a) film na 10
kulizz

Hej,mam kota,jestem wyjątkowy.
To,że masz kota nie sprawia,że jesteś kimś wyjątkowym.

ocenił(a) film na 10
shiva_171

Rzym jest Wielki i więcej takich filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones