PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=699641}
6,5 14 687
ocen
6,5 10 1 14687
Zmartwychwstały
powrót do forum filmu Zmartwychwstały

Spodziewałem się lepszej scenografii i lepszej gry aktorskiej. Rola Fiennesa bardzo dobra. Natomiast pozostałe bardzo przeciętne. Sam pomysł na film świetny. Wykonanie gorsze. Może powstaną inne lepsze o innych "bohaterach" Biblii , ale zrobione z większym rozmachem.

ocenił(a) film na 5
ChrisKrasz

Mam podobne odczucia po obejrzeniu tego filmu. Po przeczytaniu mnóstwa pochlebnych opinii i obejrzeniu zwiastuna liczyłem na film na poziomie "Pasji" albo przynajmniej niewiele niższym, a niestety bliżej mu do filmu "Jezus" Krish'a i Sykes'a. Ot taki sobie film o tematyce religijnej. Gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, emocje postaci jakieś takie nienaturalne, jedne zbyt przesadzone, inne odwrotnie - zbyt płytko odegrane. Ogólnie film był nudny i niewciągający. A tuziny trupów i czaszek też nie podniosły wartości tego filmu. Moim zdaniem zmarnowany potencjał.

mnips

No i gdzie szumnie zapowiadany wątek detektywistyczny?Summa summarum toż to typowy Christian movie.

ocenił(a) film na 6
mnips

Początek intrygujący i myślałem że wyjdzie z tego ciekawy film, niestety później twórcy sie pogubili i wyszedł taki sobie średniak. Zmarnowali potencjał to prawda.
Jezus grany przez prawie 50-letniego C. Curtisa, w sumie aktor zagrał tak że mi pasował do roli Jezusa.
Fiennes na dobrym poziomie gry aktorskiej.

ocenił(a) film na 8
wujaniek

Początek rewelacyjny , to fakt. Potem średnio a to z racji kompletnie źle dobranych aktorów do ról Jezusa i Apostołów. Curtis to bardziej pasuje do roli arabskiego terrorysty.

ocenił(a) film na 7
ChrisKrasz

pozostale role slabe aktorstwo ? kos tu chyba ogladal inny film. prefekt, zolnierze wszystko b dobrze zagrane... najgorzej jesli juz to wyszly role uczniow Jezusa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones