Joseph Fiennes

Joseph Alberic Twisleton-Wykeham-Fiennes

7,6
10 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Fiennes

Jeśli chodzi o aktorstwo, to wiadomo, że z 90% powie Ralph, bo to w sumie oczywiste :P
Ale gdybyście mieli porównywać aparycję? Jak dla mnie Ralph, ale jestem ciekawa Waszych opinii :)

e_w_a_

Joseph, Ralph nie ma gustu... Jak oglądam jego zdjęcia z premier to mnie skręca, wygląda fatalnie...

e_w_a_

Według mnie Ralph ma coś dziwnego w twarzy i nigdy mi się nie podobał, za to jak tylko zobaczyłam Josepha we flashforward to miałam takie myśli, że nie mogę tu napisać ;P

nika_11

Moim zdaniem przystojniejszy jest Joseph ale Ralph ma większy talent,jest bardziej uznanym i docenionym aktorem i ma coś niesamowitego w oczach.

użytkownik usunięty
Gienek16

Ralph, Ralph, Ralph. Talent, perfekcja, uroda, klasa, błysk w oku i ten rozbrajający uśmiech:). Mój ulubiony aktor. On nie ma słabych momentów.

e_w_a_

A ja kocham Ralpha. Po prostu zakochałam się w jego spojrzeniu, gestach, ruchach, mimice... Uwielbiam go w filmach. Joseph to troche taki wycackany laluś. Za to Ralph... Niesamowity. Moim zdaniem of kors :)

e_w_a_

Ech, widać, temat założony przez babę... Typowe. Ale się wypowiem.
Rzecz jasna, że Ralph góruje nad bratem pod każdym względem.

Joseph Fiennes - człowiek jednej miny.

e_w_a_

na pierwszy rzut oka pewnie powiedziałabym Joseph, ale Ralph ze swoim talentem, czymś niesamowitym w oczach no i przede wszystkim głosem wygrywa x)

e_w_a_

Joseph jest przystojniejszy, ale Ralph ma to coś co jest ważniejsze niż wygląd. Talent na pewno. No i oczywiście tak wspaniałe spojrzenie, że jak patrzę w jego oczy mam "dziwne myśli" ;D. Na żywo chyba by mnie onieśmielił :)

e_w_a_

Ralph, uwielbiam od dziecka jego twarz. Wole ciekawa urode przystojniaka od typowej. Ma w sobie to coś

e_w_a_

Ralph pod każdym względem, na 110%.
za aktorstwo, wygląd, inteligencję, głos, po prostu za wszystko :)

e_w_a_

Dla mnie pod względem wyglądu również zdecydowanie wygrywa Ralph.

Kvenhetja

Świetny temat ! moim ulubionym aktorem jest Ralph. Jest bardzo przystojny (bardzo bardzo bardzo) jest strasznie przystojny !!! ma cudowne oczy i swoim spojrzeniem wyraża wszystko, nie musi nic mówić. To cudowny i genialny aktor. UWIELBIAM FILMY Z JEGO UDZIAŁEM !!! Co tu duzo mówić Ralph. Przystojny świetny aktor i te oczy rozpływam się ! A Joseph jeśli chodzi o aktorstwo to nie jest zły ale nie najlepszy a wygląd ładny.

e_w_a_

Zdecydowanie Joseph. - Przecież już na pierwszy rzut oka widać, że to istny diabeł wcielony jest ...

;)

e_w_a_

Ralph ma za bardzo cukierkowy typ urody i najlepiej niech gra w romansach. Za to Joseph pasuje mi jeszcze do rol osob o skomplikowanej psychice. W filmie "Leo" wlasnie zwrocil moja uwage.

Lid34

Ralph ma cukierkowy typ urody, a Joseph pasuje do roli osób o skomplikowanej psychice ? chyba właśnie odwrotnie :D

e_w_a_

Ralph pod kazdym wzgledem przebija swojego mlodszego brata, niestety tak to juz jest jak sie rodzisz pozniej i musisz nadazac za starszym bratem:) Ralph gra w zlozonych i bogatych filmach, gdzie pokazuje swoje walory jako aktor, natomist Joseph gra w nieznanych (jak dla mnie) filmach....... Anyway, lubie starszych panow, wiec mowie Ralph, Ralph i jeszcze raz Ralph:) Pozdrawiam.

e_w_a_

RALPH !!!!!!!!!!!!!!!! bez cienia zastanowienia.

e_w_a_

Zdecydowanie Ralph! Pod każdym względem ;) Genialny aktor.

e_w_a_

Ralph jest przystojnym mężczyzną z klasą - może nie jest typowym bożyszczem, ale ma coś w sobie, jest interesujący. Poza tym jest rewelacyjnym aktorem, któremu brat nie dorasta do pięt. A Joseph to po prostu ładny chłopiec, ot, żeby sobie popatrzeć i nic więcej :)

e_w_a_

Ralph jest wspaniałym aktorem i jest przystojny, ale bardziej podoba mi się Joseph:) Nie mogę jednak jednoznacznie powiedzieć, który z nich gra lepiej, bo widziałam tylko jeden film z Josephem, więc moja ocena byłaby nieobiektywna.

e_w_a_

Ralph jest świetnym aktorem, jest bardziej uznany i bije większość aktorów na głowę. Jest WYBITNY. Jak był młodszy był niczego sobie;] natomiast teraz mógłby być moim ojcem, więc urody jego nie oceniam. Jeśli chodzi o Josepha, to jest bardzo przystojny ;) Strasznie mi się podobał w "Zakochanym Szekspirze".
Ralph jest lepszym aktorem
Joseph jest przystojniejszy ;)

e_w_a_

Po obejrzeniu American Horror Story jestem za Josephem ^^

e_w_a_

Ralph wygrywa z bratem pod każdym względem! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones