Joseph Fiennes

Joseph Alberic Twisleton-Wykeham-Fiennes

7,6
10 810 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joseph Fiennes

ja lubie ich oboje. Joseph w "zakochanym szekspirze" z gwynwth patrow pieknie zagral

anita075

Ja także oboje bardzo lubię. Jednak wydaje mi się, że Ralph jest trochę lepszym aktorem niż Joseph.

em_mma

Nie oboje, tylko obu. To są bracia, a nie brat i siostra :) A odpowiadając na wątek, uważam, że Ralph ma znacznie lepszy warsztat, a co za tym idzie grywa w lepszych filmach, choć to akurat dość subiektywne odczucie :)

anita075

Joseph pięknie zagrał w 'Zakochanym Szekspirze'. Mogłabym oglądać ten film bez końca..
Ralph z pewnością ma o wiele lepsze filmy na swoim koncie i aktorem też jest pewnie ogólnie lepszej klasy. Aczkolwiek.. cóż, to Joseph jest przystojny jak cholera ;].

panna_niesmiala

Przepraszam za błąd w słownictwie. Nie trzeba jednak tak wszystkich poprawiać bo to trochę niegrzeczne.! No ale cóż.

em_mma

Obaj bracia są rewelacyjni :) może Joseph jest mniej doświadczonym aktorem i nie ma aż tak dobrych filmów na swoim koncie, ale - jest baaaardzo przystojny, co niewątpliwie jest atutem :P super zagrał w " Zakochanym Szekspirze " :)
Ralph bardzo mi się podobał w " Lektor " , " Czerwony Smok " no i oczywiście fenomenalna rola Lorda Voldemorta w serii Harry'ego Pottera :)

Gusiaczek

Zdecydowanie Ralph, mimo swojego wieku nadal jest megaczarujący:-)

użytkownik usunięty
Binula

zgadzam się ;) poza tym moim zdaniem gra Ralpha jest trochę bardziej urozmaicona

Ralph:) Może Joseph jest przystojniejszy, ale to właśnie Ralph jest niezwykle pociągający i ma charyzmę:) <zauroczona>

anita075

Zdecydowanie bardziej podoba mi się to, co ze swoimi rolami robi Ralph Fiennes... :) Bardzo dobrze zagrał moim zdaniem w "Lektorze", świetnie w "Wiernym ogrodniku", a jego rola w "Liście Schindlera" była najzwyczajniej w świecie GENIALNA.
Joseph natomiast do tej pory nie powalił mnie swoim talentem i kreacjami aktorskimi na kolana... Ale liczę na to, że jeszcze kiedyś mnie pozytywnie zaskoczy ;D
Pozdrawienia dla wszystkich fanów Ralpha i Josepha ;)

finka1987

Dobra, ja mam takie małe pytanie :

http://www.portal-bliznetsy.ru/forum/upload/showthread.php?t=2753

Czy ten mężczyzna na drugim zdjęciu ,to naprawdę brat bliźniak Josepha?Czy ja mam jakieś zwidy ?
Kiedyś faktycznie w internecie widziałam ich zdjęcie ,ale to były dwie krople wody.
Dzięki jeśli ktoś odpowie....

Monika_16

Ja tam tylko wiem, że Joseph rzeczywiście ma brata bliźniaka, chyba Jacoba, ale czy ten facet na drugim zdjęciu to on? :) ...Hmmm... ?

finka1987

Tak ,ma brata bliźniaka i ma na imię Jacob...i jest nim, mężczyzna z poprzedniego linku, sprawdziłam :

http://www.angelfire.com/biz5/beeswing/jakefiennes.html.


Dzięki za odpowiedź ...pozdrawiam

anita075

Zdecydowanie Ralph. Za "Pająka", za "Czerwonego Smoka", za "Wiernego Ogrodnika", no i za Harrego w "In Bruges".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones